Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Raport o stanie gminy Platerówka za 2021 rok

Podczas obrad XXV sesji zwyczajnej Rady Gminy w Platerówce, która odbędzie się w dniu 27 czerwca 2022 r. o godzinie 11:00 w świetlicy wiejskiej w Platerówce rozpatrywany będzie Raport o stanie Gminy Platerówka za 2021 rok.  Raport obejmuje podsumowanie działalności Wójta Gminy Platerówka, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał rady gminy.

Podczas obrad XXV sesji zwyczajnej Rady Gminy w Platerówce mieszkańcy gminy Platerówka będą mogli wziąć udział w debacie nad raportem. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos  w debacie składa do Przewodniczącego Rady Gminy w Platerówce pisemne zgłoszenie poparte 20 podpisami  w terminie do dnia 24 czerwca 2022 roku w godzinach pracy urzędu 07:00-15:00.

Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady  Gminy w Platerówce zgłoszeń. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.gminaplaterowka.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Platerówce http://bip.ugplaterowka.nv.pl/ oraz w Urzędzie Gminy w Platerówce.

Przewodniczący Rady Gminy

                             (-) Michał Mazur

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-05-31 11:24przez:
Opublikowano:2022-05-31 13:43przez:
Podmiot udostępniający: Gmina Platerówka
Odwiedziny:1633

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.