Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Budynki gminne z nowym monitoringiem

Gmina Platerówka została laureatem programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie” organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Dzięki pozyskanemu grantowi zakupiono i zamontowano system monitoringu na budynkach gminnych świetlic i Urzędu Gminy.

 

Monitoringiem i całodobowym nadzorem objęte zostały świetlice wiejskie w Platerówce
i Włosieniu oraz budynek Urzędu Gminy w Platerówce. Nowy system monitoringu przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa osób korzystających z obiektów oraz infrastruktury znajdującej się  w ich otoczeniu.

 

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to inicjatywa Polskich Sieci Elektroenergetycznych – krajowego operatora systemu przesyłowego. Jego celem było wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, zwiększeniem bezpieczeństwa mieszkańców w warunkach pandemii koronawirusa oraz pomoc w dostosowaniu sposobu działania i narzędzi pracy do obowiązujących obostrzeń sanitarnych w gminach, na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa. Na terenie gminy Platerówka PSE realizują projekt budowy linii 400 kV relacji Mikułowa-Świebodzice, która jest niezbędna dla zapewnienia bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej do odbiorców w południowo-zachodniej Polsce.

 

Szczegółowe informacje o programie „WzMOCnij swoje otoczenie” można znaleźć na stronie internetowej programu, pod adresem: www.wzmocnijotoczenie.pl.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-12-17 16:32:40przez:
Opublikowano:2020-12-17 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Gmina Platerówka
Odwiedziny:112

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Kontakt